Fotorelacja z 47 urodzin KTP PTTK "Przygoda"

 

11 maja b. r. klub „Przygoda” świętował swoje kolejne, tym razem 47 urodziny. Impreza urodzinowa odbyła się w Chęcinach u podnóża zamku, w wiacie jak zwykle życzliwego nam i gościnnego pana Stanisława Piotrowskiego.
Urodziny klubu były bardzo huczne: przy muzyce, ognisku i tzw. małym co nieco… słowem były tańce, hulanki i swawole;-))

Wcześniej jednak jak nakazuje turystyczna tradycja przywędrowaliśmy do Chęcin na piechotkę. Rajd urodzinowy miał charakter integracyjny, każdy miał do wyboru trzy trasy a każda z nich kończyła się w Chęcinach. Oto one:

 

Trasa I: Zgórsko - dolina Dobrzączki - Góra Zelejowa – Chęciny, ok. 10 km
Wycieczkę prowadził: kol.  Ryszard Łopian

Trasa II: Korzecko - Grzywy Korzeczkowskie - Góra Rzepka - Chęciny, ok. 6 km
Wycieczkę prowadził: kol.  Andrzej Sokalski

Trasa nr III: Spacer po Chęcinach, ok. 3 km
Wycieczkę prowadziła: kol. Grażyna Dziółko
 

Komandorem rajdu imprezy urodzinowej KTP „Przygoda” był kol. Piotr Garecki. Ja i Ula Zychowicz stanowiłyśmy siłę pomocniczą i obstawiałyśmy tzw. zaplecze. Mistrzem ceremonii i wodzirejem był tym razem kol. Mirosław Kubik, który zabawiał nas przy skocznej muzyce oraz zorganizował konkurs taneczny na wysokim światowym poziomie;-)

Tradycyjnie najważniejszym momentem zabawy urodzinowej było „wprasowanie turystycznych kotów” na członków klubu „Przygoda”. W tym roku zaszczytu tego dostąpili: kol. Paulina, kol. Sławomir oraz Jerzy. Nowo upieczonym członkom klubu, serdecznie gratulujemy i zyczymy wiele radości z pieszych wędrówek:-)
Ceremonii „wprasowania” dokonał kol. Mirek Kubik a ja mu w tym dzielnie pomagałam.

Impreza urodzinowa „Przygody” była bardzo udana- na trasach towarzyszyła nam piękna pogoda, uśmiech oraz doborowe towarzystwo. Na zabawie tanecznej wszyscy wspaniale się bawili, wytańczyli do wiwatu- mówiąc szczerze przez tańce i hulanki spóźniliśmy się na ostatniego busa. Po pewnych perypetiach udało nam się szczęśliwie dotrzeć do Kielc.

Tyle tytułem relacji… bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę a kol.: Uli Zychowicz, Piotrkowi Gareckiemu i Mirkowi Kubikowi za udaną współpracę przy zorganizowaniu urodzinowej imprezy.

Naszemu kochanemu klubowi „Przygoda” życzymy oczywiście wszystkiego najlepszego: dużo słońca i pogody ducha, udanych wycieczek i wypraw oraz wspaniałych spotkań, w miłym towarzystwie, na wędrownym szlaku:-)

 

Galeria: 

Komentarze

Obrazek użytkownika gorzkakokoszka

Nie wiedziałam, że żubry są w naszym województwie :)

Obrazek użytkownika AZJA

Są oczywiście... nie wiedziałaś, że żubr jest królem Puszczy Świętokrzyskiej? ;-)))