gorzkakokoszka - blog

Kokoszka, czyli kurka wodna – moje marzenie ornitologiczne

Kocham ptaki, a w lipcu tego roku spełniło się moje największe ornitologiczne marzenie, czyli upolowanie aparatem mojej "imienniczki" Kokoszki Wodnej. ;) Po wielu próbach upatrzenia jej w różnych zbiornikach wodnych wśród trzcin i szuwar, gdzie żyją kokoszki, znalazłam swojego ulubionego ptaszka na stawie w Grabowcu w województwie Świętokrzyskim. :)
 

Źródełko świętego Franciszka w Świętej Katarzynie

Źródełko św. Franciszka w Świętej Katarzynie każdy z nas zna doskonale. Nie będę się rozwodzić nad jego historią i legendami, które dotyczą powstania źródełka. Wiele z Was wie na pewno o tym miejscu więcej niż ja. :)

Konkurs Blog Roku 2013 - blogkokoszki.eu

Witam serdecznie wszystkie turystki i turystów :)
Zgłaszam się do Was z serdeczną prośbą o oddanie głosu na mój blog w konkursie Blog Roku 2013.
Wystarczy wysłać SMS o treści D00239 na numer 7122. Koszt 1,23 zł za sms. Dochód z SMSów zostanie przekazany łódzkiej fundacji Gajusz, która prowadzi hospicjum dla osieroconych dzieci.
Głosy można oddawać do 6 lutego.
Będę bardzo wdzięczna za każdy sms i z góry dziękuję za wsparcie.
Więcej informacji pod linkiem:

Mewa śmieszka w Kieleckim parku styczeń 2014

Witam serdecznie wszystkich miłośników ptaków. W ubiegłym roku, w marcu udało mi się zaobserwować całe stado mew śmieszek w parku miejskim w Kielcach. Dwa dni temu, będąc na wieczornym spacerze zauważyłam coś małego, białego pływającego po stawie w parku. Było to sześć pięknych mew śmieszek w szacie spoczynkowej. Dlatego nie mają charakterystycznego dla tego gatunku czarnego upierzenia na głowie. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć i wybrania się na spacer do parku.

Nowy blog Kokoszki

Witam serdecznie wszystkie turystyki i wszystkich turystów :)
Chciałam Was zaprosić do odwiedzenia mojego nowego bloga. Jest on przede wszystkim poświęcony pielęgnacji włosów. Znajdziecie na im również informacje o zdrowiu i urodzie.

Zapraszam na mój nowy blog:
blogkokoszki.eu

 

Zdjęcie wykonane przez Gustaff Studio.

Strony

Subskrybuj RSS - gorzkakokoszka - blog