Klub "Kigari" na "Jesiennych Pieczonkach" klubu "Przygoda"

6 października b. r. kilkunastoosobowa ekipa ŚKTK „Kigari” wybrała się w „gości”, na imprezę integracyjna KTP „Przygoda”- „Jesienne Pieczonki”.
 

„Jesienne Pieczonki” to impreza klubu "Przygoda", z kilkudziesięcioletnią tradycją, jest jesiennym spotkaniem przy ognisku i pieczonych ziemniakach, na zakończenie sezonu letniego.

 

W tym roku „Jesienne Pieczonki” odbyły się w Miedzianej Górze na terenie campingu Automobilklubu Kieleckiego.

Do miedzianej Góry dotarliśmy oczywiście na rowerkach. Kierownikiem wycieczki był
kol. Andrzej Wągrowski a poprowadził nas trasą: Stadion- Białogon- Szczukowice- Brynica- Porzecze- Bobrza. W tym dniu gosciła żlota polska jesień, więc jazda była samą przyjemnością;-))

 

 

Na miejsce dotarliśmy ok. pól godz. przed „Przygodą”. Było tam już kilka osób i pan, który rozpalił ogromne ognisko. W oczekiwaniu na piechurów piekliśmy kiełbaski i pierwsze ziemniaczki.

 

Camping Automobilklubu w Miedzianej Górze

 

Po przybyciu klubu „Przygoda” rozpoczął się wspólny piknik, integracja przy ognisku a na parkiecie tańce- wywijańce.

Klub „Przygoda” przywędrował w ponad 100- osobowym składzie pod opieką Przewodnika Świętokrzyskiego Czesława Naporowskiego.

Gośćmi byli również panowie: Jarosław Wałek i Radosław Orzelski- radni gminy Miedziana Góra. Gmina Miedziana Góra pomogła zorganizowaniu rajdu i ufundowała smakołyki dla uczestników: kiełbaski, smalec, ogórki, pieczywo i pyszne ciasta.

 

Kol. Czesław Naporowski z panami: Radosławem Orzelskim i Jarosławem Wałkiem- radnymi gminy Miedziana Góra

 

Tegoroczne „Jesienne Pieczonki” były bardzo udane, przybyło bardzo dużo osób. Wszyscy chętnie bawili się przy muzyce i miło spędzili razem czas.

W tym miejscu pragnę podziękować kol. z KTP „Przygoda”: Piotrowi Gareckiemu, Mirosławowi Kubikowi i Urszuli Zychowicz, za zorganizowanie tej jesiennej, integracyjnej imprezy.

 

Tekst i foto: Joanna Burtnik

Galeria: