Fotoreportaże

Wyprawa Klubu Górskiego w Karkonosze- część III

Trzeci dzień pobytu w Karkonoszach to nagroda za trudy z poprzednich dni. Trasa dosyć lajtowa, widokowa, okraszona pięknym wiosennym słońcem.

W niedzielę 21 kwietnia wędrowaliśmy na trasie: Szklarska Poręba / Leśna Huta (przejście przez miasto) – Wysoki Kamień (1058m n.p.m.) – Czarna Góra (965 m n.p.m.) – Zakręt Śmierci – Zbójeckie Skały – przejście przez Szklarską Porębę Dolną – Orla Skała - Mszaki  – Wodospad Szklarki / Schronisko – przejście wzdłuż Szklarki – Leśna Huta.

Wyprawa Klubu Górskiego w Karkonosze- część II

W sobotę 20 kwietnia wyruszyliśmy w najważniejsze miejsce naszej wyprawy czyli na Śnieżkę. Kol. Zbyszek Borowiec poprowadził nas następującą trasą: Karpacz Górny (Świątynia Wang) – Schronisko Samotnia – Schronisko Strzecha Akademicka – Schronisko „Dom Śląski” – Śnieżka - Schronisko „Dom Śląski” – Śląska Droga – Biały Jar – Karpacz.

Wyprawa Klubu Górskiego w Karkonosze- część I

 

W dniach 19- 21 kwietnia wybrałam się z Klubem Górskim na wycieczkę w Karkonosze. Była to wspaniała, pełna nie zaponianych wrażeń wyprawa. Większość tras przewędrowaliśmy w warunkach zimowych ale nikomu to nie przeszkadzało.

Subskrybuj RSS - Fotoreportaże