Spotkania z podróżnikami - AZJA blog

"Happy Olo"- spotkanie z Aleksandrem Dobą

Spotkania z ciekawymi ludźmi to jeden ze sposobów na miłe spędzenie długich, jesiennych wieczorów. Wczorajszy wieczór 25 października to niezapomniane spotkanie z niezwykłym podróżnikiem- OLKIEM DOBĄ :-)

Spotkanie z Mieczysławem Bieńkiem- HAJEREM

 

Mieczysław Bieniek- Hajer to były górnik, który przeszedł wszystkie szczeble górniczego wtajemniczenia. Po wypadku w kopalni usłyszał diagnozę: - nie słyszy pan na jedno ucho, nie widzi na jedno oko, ma pan pylicę. Nie nadaje się pan już do pracy. Dla górnika taka diagnoza brzmi jak wyrok.
Mieczysław Bieniek- Hajer czyli górnik strzałowy przeszedł na emeryturę a jego dotychczasowy świat legł w gruzach... Do jako takiego zdrowia dochodził 9 miesięcy, musiał też znaleźć nowy sposób życie...

 

Aleksander Doba w Kielcach

 

21 stycznia 2015 r. w klubie studenckim „Wspak” na ul. Śląskiej odbyło się niecodzienne spotkanie, z niezwykłym gościem- panem Aleksandrem Dobą. Nie ma chyba osoby, która by nie słyszała o jego podróżniczych i kajakarskich wyprawach i wyczynach. Na spotkanie to przybyło wiele osób zainteresowanych turystyką i podróżami. Kto był będzie miał piękne wspomnienia, kto nie był może żałować.